fb

Blog


Jakie lustra są teraz w modzie?

Lustra od dawna pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również stanowią ważny element dekoracyjny wnętrz. W ostatnich latach projektanci coraz śmielej eksperymentują z formą, kształtem oraz materiałami, tworząc niezwykłe dzieła sztuki, które wprowadzają do naszych domów niepowtarzalny klimat. W 2024 roku możemy zaobserwować kilka interesujących trendów, które z pewnością zainspirują miłośników pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Czytaj dalej

Jak wygląda montaż lustra podświetlanego?

Montaż lustra podświetlanego to proces, który może nadać łazience wyjątkowy charakter i dodać jej elegancji. Lustra z wbudowanym oświetleniem LED stają się coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić energię, a jednocześnie zapewniają doskonałe warunki do pielęgnacji ciała i twarzy. 

Czytaj dalej

Czy lustro w sypialni to dobry pomysł?

Czy lustro w sypialni to dobry pomysł? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, zastanawiając się nad aranżacją swojego wnętrza. Lustro w sypialni może przynieść wiele korzyści, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Czytaj dalej

Jak zaprojektować oświetlenie w łazience?

Projektowanie oświetlenia w łazience to wyzwanie, które może wpłynąć na funkcjonalność i estetykę całego pomieszczenia. Właściwie dobrana ilość oraz rodzaj światła potrafi zmienić łazienkę z ciemnej, nieprzyjaznej przestrzeni w jasne i przytulne miejsce.

Czytaj dalej

Okrągłe czy prostokątne? Jakie lustro do łazienki?

Wybór lustra do łazienki to niełatwe zadanie, zwłaszcza w obliczu szerokiej gamy dostępnych na rynku modeli.  Wybierając lustro do łazienki, warto zastanowić się, jaki kształt będzie najlepszy – okrągły czy prostokątny?

Czytaj dalej

Jak oświetlić lustro łazienkowe?

Oświetlenie lustra w łazience jest niezwykle ważnym elementem aranżacji tego pomieszczenia. Nie tylko wpływa na komfort korzystania z łazienki, ale także na estetykę i atmosferę w pomieszczeniu. Aby zapewnić odpowiedni komfort podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak mycie twarzy czy aplikowanie makijażu, warto zadbać o równomierne oświetlenie lustra. Istotne jest, aby uniknąć tworzenia cieni czy odblasków, […]

Czytaj dalej

Nie tylko do łazienki. Gdzie jeszcze sprawdzi się podświetlane lustro?

Podświetlane lustro to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w łazience, ponieważ umożliwia ono precyzyjne wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Oświetlenie LED w lustrach poprawia widoczność twarzy i zapewnia większy komfort podczas codziennych czynności, takich jak makijaż czy golenie się. Jednak rozwiązanie to świetnie sprawdza się także w innych pomieszczeniach, w których ważna jest odpowiednia widoczność i […]

Czytaj dalej

Dodatkowe źródło światła – lustro z podświetleniem

Lustra z podświetleniem LED to świetny dodatek do każdej nowoczesnej łazienki. Stanowią one dodatkowe źródło światła, które sprawia, że pomieszczenie wygląda na większe i jaśniejsze. Dzięki nim codzienne czynności związane z makijażem lub dobieraniem garderoby stają się łatwiejsze i bardziej komfortowe, dlatego lustra często montowane są w sypialniach, przedpokojach, a także pokojach dziecięcych. Oświetlenie LED […]

Czytaj dalej

Jakie lustro wybrać do nowoczesnej łazienki?

Lustro w łazience pełni przede wszystkim funkcję użytkową, choć w nowocześnie urządzanych łazienkach zaczyna być traktowane jako istotny element dekoracyjny. Oczywiście ważne jest to, by charakter i styl lustra uzupełniał wystrój łazienki bądź wyraźnie z nim kontrastował, tworząc nieszablonowe, przykuwające wzrok zestawienie. Z funkcjonalnego punktu widzenia wielkość lustra powinna być dopasowana do rozmiarów umywalki lub […]

Czytaj dalej

Do jakiego stylu pasuje podświetlane lustro?

Tradycyjnie lustra pełniły wyłącznie funkcję użytkową, dziś jednak stanowią także ekskluzywny i niezwykle nowoczesny element dekoracyjny. Podświetlenie diodami LED sprzyja zarówno ich praktycznemu zastosowaniu, jak i wzmacnia wrażenia estetyczne. Podświetlane lustra stosowane są przede wszystkim w łazienkach, choć ich niecodzienny charakter sprawia, że potrafią również zaakcentować wnętrza stylowych salonów, korytarzy lub sypialni.

Czytaj dalej