Venti lustra-szyby
fb

Lustra okrągłe


W naszej ofercie nie mogło zabraknąć okrągłych luster. Są one coraz chętniej wybierane podczas urządzania współczesnych wnętrz, które cechują się oszczędną i prostą formą. Nie jesteśmy tym zdziwieni, ponieważ okrągły kształt z natury jest o wiele bardziej dekoracyjny i subtelny niż klasyczny prostokąt. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że lustra już dawno przestały pełnić wyłącznie funkcję użytkową, a stały się modnym – i często jedynym w minimalistycznej aranżacji pomieszczenia – elementem dekoracyjnym. Aby spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę okrągłych luster, które z pewnością znajdą zastosowanie w Państwa łazienkach, korytarzach i salonach. W razie wątpliwości, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy!

Jakie zadania pełnią okrągłe lustra?

Jeszcze do niedawna lustra stanowiły wyłącznie praktyczny element wyposażenia domów i mieszkań. Te mniejsze montowano w łazienkach nad umywalką, te większe zaś wieszano na ścianach w przedpokoju. Dziś charakter wnętrz zmienił się nie do poznania, a wraz z nim rola i znaczenie luster. Oczywiście ich funkcjonalność wciąż jest niezaprzeczalna, ale obecnie wybierane są również jako ścienne dekoracje. Cieszące się ogromnym powodzeniem lustra o okrągłym kształcie są niezbędne podczas porannej toalety, a ponadto powiększają i rozświetlają przestrzeń salonu lub sypialni. Dzięki nim pomieszczenia stają się eleganckie, a szeroki wybór rozmiarów i wykończeń umożliwia ich precyzyjne dobranie do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze.

Okrągłe lustro elementem nowoczesnej aranżacji

Bez wątpienia okrągłe lustro pozostanie wyjątkowym elementem stylizacji pomieszczeń przez wiele następnych lat. Podpowiadamy, w jaki sposób warto je wykorzystać, by urozmaicić przestrzeń! Obecnie jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest lustro podświetlane, które potrafi zmienić oblicze każdej łazienki. Dzięki temu innowacyjnemu modelowi łazienka staje się nowoczesna i funkcjonalna. Diody LED robią nie tylko niesamowite wrażenie, ale również oświetlają twarz znacznie dokładniej niż tradycyjne oprawy. W przypadku okrągłych luster bez podświetlenia świetnie sprawdzają się warianty bez ram, ponieważ ułatwiają utrzymanie spójności z pozostałymi elementami wystroju. Szczególnie polecamy lustra z fazowanymi krawędziami, ponieważ umożliwiają one grę światła, która nadaje przestrzeni ekskluzywny i wyrafinowany charakter.

Do jakiego stylu pasuje okrągłe lustro?

Warto zwrócić także uwagę na lustra w ramach. Czarne, minimalistyczne obramowanie pozwala stworzyć spójną koncepcję wraz z innymi czarnymi elementami wnętrz w stylu loftowym. Z kolei białe ramy dobrze pasują do stylu skandynawskiego, podobnie jak lustra bez ram. Złoto sprawdza się natomiast w przypadku wnętrz nawiązujących do klasyki lub utrzymanych w typie glamour. Jednym z najmodniejszych rozwiązań jest zawieszenie okrągłego lustra na pasku lub łańcuszku, co stanowi atrakcyjną odmianę tradycyjnego sposobu montażu. Nasi fachowcy zapewnią Państwu pełną pomoc i instruktaż zarówno w zakresie doboru odpowiedniego modelu lustra, jak i sposobu jego instalacji.

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914