Venti lustra-szyby
fb

Szkło dekoracyjne lacobel


Zajmujemy się również realizacją projektów w zakresie szyb i szkła dekoracyjnego lacobel. Szkło to najpiękniejszy, nowoczesny materiał wykorzystywany do dekoracji wnętrz. Popularność w zastosowaniu szkła lacobel wynika z połączenia doskonałej gładkości oraz połysku, dzięki którym powierzchnia perfekcyjnie odbija światło. Oferowane przez nas szkło lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, pomiar i doradztwo dotyczące szyb i szkła dekoracyjnego, które swoje zastosowanie znajduje w domach, mieszkaniach lub biurach. Nasze szkło montujemy między innymi jako:

  • okładziny ścienne,
  • szafy przesuwne,
  • balustrady,
  • podstopnice,
  • zabudowy prysznicowe,
  • numery domów.

Czym jest szkło dekoracyjne lacobel?

Znajdujące się w naszej ofercie szkło lacobel to doskonale gładka szklana tafla, której możemy nadać dowolny, wybrany przez Państwa kolor. Szkło dekoracyjne lacobel to inaczej szkło lakierowane. Niesamowity efekt, jaki wywołuje szklana powierzchnia, uzyskujemy poprzez pokrycie jednej strony tafli matowym bądź błyszczącym lakierem. Lakierowana strona przykładana jest następnie do ściany, którą ma ozdabiać, dzięki czemu jest ona chroniona przed uszkodzeniem i wygląda nienagannie przez długi czas. Istnieje możliwość spersonalizowania szkła lacobel – projekt może obejmować unikatowe wzory lub nadruki, które nadadzą pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Zalety zastosowania dekoracyjnego szkła lacobel

Wykorzystanie szkła lacobel jako okładziny ściennej do kuchni to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Wynika to z faktu, że szkło dekoracyjne bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jest odporne na działanie wysokich temperatur, nie odbarwia się, nie reaguje z tłuszczem lub kwasem. Wystarczy przetrzeć powierzchnię preparatem do czyszczenia szyb i tafla wygląda jak nowa. Szkło jest odporne na wilgoć, dlatego równie dobrze sprawdza się w łazience, gdzie prezentuje się niezwykle efektownie. Lacobel jest materiałem trwałym – wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914