Venti lustra-szyby
fb

Lustra do sal fitness


W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości lustra do sal fitness, dzięki którym osiągnięcie postępów w ćwiczeniach stanie się o wiele łatwiejsze! Ściana wyklejona lustrami pozwala również podnieść poziom profesjonalizmu prowadzonych zajęć i pozytywnie wpływa na ich odbiór przez uczestników. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, by przygotować dla Państwa wielkoformatowe tafle, a także zainstalować je w wybranym miejscu. Nasze realizacje są gwarancją bezpieczeństwa, trwałości i estetyki. Jeśli są Państwo zainteresowani wyposażeniem swojej sali fitness w specjalistyczne lustra, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Służymy pomocą w doborze odpowiednich wymiarów produktu, transporcie i montażu.

Zastosowanie luster do sal fitness

W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna stała się bardzo popularna. Wiele jej form odbywa się w zamkniętych pomieszczeniach, które powinny być wyposażone w specjalistyczne, wielkoformatowe lustra. Rozwiązanie to jest powszechne nie tylko w salach, w których odbywają się różnego rodzaju zajęcia fitness, ale również w siłowniach. Trudno wyobrazić sobie także zajęcia taneczne, podczas których uczestnicy nie mogliby na bieżąco korygować swojej postawy na podstawie odbicia w lustrze. Lustra do sal fitness montowane są też w wielu powstających obecnie szkołach jogi, dzięki czemu osoby praktykujące mogą łatwiej wychwycić niuanse pracy z ciałem, obserwować zmiany sylwetki oraz motywować się do dalszych ćwiczeń. Wielkoformatowe tafle są także często stosowane jako lustra do hotelu, restauracji czy klubu, co pozwala wykreować specyficzny klimat i styl. Sprawdzają się również na ścianach domowych siłowni, dzięki czemu pomieszczenia te wydają się większe i jaśniejsze.

Jak dobrać odpowiednie lustra do siłowni i sal fitness?

W przypadku aktywności ruchowej, która odbywa się na stojąco, ćwiczący powinni móc zobaczyć w lustrze odbicie całej swojej sylwetki, także z rękami uniesionymi do góry. Standardowa wysokość luster do sal fitness wynosi 200 cm. Lustrzana ściana optycznie powiększa przestrzeń, co ma szczególne znaczenie, gdy pomieszczenie ma niewielki metraż lub niski sufit. Jeśli chodzi o siłownie, przeznaczone do nich lustra mogą być nieco niższe. Polecamy tafle o wysokości 150-160 cm. Zasadniczo lustra montuje się na wysokości 30-40 cm ponad poziomem podłogi. Innym istotnym parametrem jest grubość szkła. Wielkoformatowe lustra są grubsze od standardowych modeli wykorzystywanych w domach, co wpływa na ich trwałość i zabezpiecza przed uszkodzeniem. Zalecana grubość to 5, a nawet 6 cm.

Bezpieczeństwo luster na ścianie w sali do fitnessu

Wszystkie oferowane przez nas lustra charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, także w zakresie bezpieczeństwa. Produkując lustra do sal fitness przykładamy do niego wyjątkową wagę. Nasze lustra mają gładko oszlifowane krawędzie, starannie przygotowujemy je do transportu i proponujemy fachową instalację. Ściany wyklejane są zazwyczaj kilkoma wielkoformatowymi lustrami, które idealnie do siebie przylegają, nie zaburzając estetyki i komfortu patrzenia w nie podczas ruchu. Jedna olbrzymia tafla mogłaby zniekształcać odbicie, a ponadto niosłaby za sobą większe ryzyko uszkodzenia i wypadku.

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914