Venti lustra-szyby
fb

Lustra do hotelu


W każdym pokoju hotelowym, podobnie jak w innych miejscach przeznaczonych do mieszkania i odpoczywania, lustro stanowi niezbędny element wyposażenia. Nie można się bez niego obejść w łazience, w której wykonywane są wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne – tak we własnym domu, jak i podczas pobytu w hotelu. Koniecznie trzeba się w nim także przejrzeć przed wyjściem na spotkanie czy spacer. Lustra są też obecnie jedną z najchętniej wybieranych form dekoracji nowoczesnych wnętrz, dlatego często zdobią hotelowe restauracje, klatki schodowe, jak również reprezentacyjny hol. Trudno również wyobrazić sobie, że mogłoby ich zabraknąć w hotelowej strefie SPA lub siłowni. Nasza bogata oferta luster do hotelu umożliwi Państwu skompletowanie pełnego zestawu tafli potrzebnych do przygotowania wygodnych pokojów oraz ozdobienia stylowych przestrzeni wspólnych.

Charakterystyka naszych luster hotelowych

Tafle, które są na wyposażeniu hoteli, pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych, powinny posiadać nieco inne cechy niż typowe lustra, które posiadają Państwo w domach. Ma to związek z tym, że są one użytkowane przez coraz to nowe osoby, a te niekoniecznie dbają o nie jak o własne. Lustra hotelowe są o wiele bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne niż standardowe modele. Solidność, odporność na zadrapania i zbicie to najważniejsze właściwości tafli, jakie powinny zostać umieszczone w pokojach przeznaczonych dla gości. Przekłada się to również na podniesienie poziomu bezpieczeństwa przebywających w hotelu osób, a także pozwala obniżyć ewentualne koszty wymiany luster na nowe. Od lat poprawiamy stosowaną przez nas technologię produkcji, by móc zaoferować Państwu lustra hotelowe najwyższej jakości.

Walory estetyczne luster do hotelu

Każdy hotel dokłada wszelkich starań, by podczas pobytu goście odnieśli jak najlepsze wrażenie. Wizualna strona wnętrz odgrywa w tym przypadku szczególnie ważną rolę. Bogaty asortyment luster hotelowych, którym możemy się pochwalić, pozwoli z łatwością podkreślić najważniejsze cechy aranżacji i uzupełnić styl pokojów i części wspólnych. Dzięki naszym lustrom restauracja nabierze blasku i elegancji, a charakter holu recepcyjnego stanie się bardziej ekskluzywny. Odpowiednio dobrane lustra pozwolą Państwu również urozmaicić wygląd sali konferencyjnej. Wnętrze hotelu musi lśnić czystością, dlatego zapewniamy, że nasze tafle poddają się konserwacji przy użyciu standardowych środków do mycia. Warto przy tym zwrócić uwagę, że wybór luster w ramach wiąże się ze zwiększeniem ilości zakamarków, w których mogą zbierać się zanieczyszczenia.

Jak właściwie dobrać lustra do stylu hotelu?

Lustra nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, co znacząco poprawia komfort przebywających w hotelu gości, ale również kojarzą się z prestiżem i profesjonalizmem. Jeśli zależy Państwu na pełnych klasy zdobieniach, oprócz luster polecamy także szkło dekoracyjne, które doda przestrzeniom subtelnego blasku. Zachęcamy do tego, by korzystać z wiedzy naszych projektantów! Klasyczne modele luster do hotelu sprawdzą się we wnętrzach o nieco bardziej tradycyjnym charakterze, natomiast nasze propozycje wykorzystujące technologię LED mogą podkreślić nowoczesny i luksusowy charakter budynku. Serdecznie zapraszamy!

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914