Venti lustra-szyby
fb

Lustra


Dodatkową formą naszej działalności są usługi związane z produkcją, montażem i obróbką luster na indywidualne zamówienie. Bywa tak, że Państwa projekt obejmuje lustra o nietypowych rozmiarach lub kształtach. Nic trudnego! Lubimy wyzwania i nowatorskie rozwiązania, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania. Nasze usługi obejmują:

  • pomiar i montaż luster na wymiar,
  • doradztwo w zakresie montażu luster,
  • piaskowanie luster do drzwi lub mebli,
  • laserowanie wzorów na lustrach,
  • cięcie i obróbka aluminium.

Wyjątkowe lustra na zamówienie

Lustra nie muszą stanowić wyłącznie funkcjonalnego elementu wyposażenia domu czy mieszkania. Mają w sobie potężny dekoracyjny potencjał, który zostaje wydobyty w projekcie stworzonym na potrzeby Państwa unikatowego wnętrza. Z wielką przyjemnością pomożemy w realizacji najśmielszych pomysłów. Na Państwa życzenie wyprodukujemy lustro na wymiar w dowolnym rozmiarze. Przygotowujemy zarówno małe egzemplarze do 100 cm, jak i duże tafle do wyklejenia na całej ścianie, na przykład jako lustra do sal fitness. Kształt lustra nie jest dla nas ograniczeniem – na zamówienie wykonujemy lustra trójkątne, półokrągłe czy faliste.

Lustra na wymiar z dekoracją

Dzięki stosowanej przez nas metodzie piaskowania powierzchni szkła, istnieje możliwość wyprodukowania lustra z unikatowym wzorem lub napisem. Tę formę zdobienia można wykorzystać nie tylko w przypadku luster na wymiar, ale także przeszkleń w drzwiach i meblach, szklanej zabudowy lub balustrady schodów. Nasze usługi obejmują również precyzyjne grawerowanie laserowe, dzięki któremu możemy uzyskać idealne odwzorowanie detali. Zdobienie wykonujemy na podstawie Państwa projektu, możemy też zaproponować własne wzornictwo. Specjalistyczna obróbka szkła pozwala nadać elementom wnętrza wyjątkowe walory estetyczne, a ponadto pomaga stworzyć niebanalny prezent lub spersonalizować wybrane szklane przedmioty.

venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914