Venti lustra-szyby
fb

Projekty indywidualne


Dodatkową formą naszej działalności są usługi związane z produkcją, montażem i obróbką luster na indywidualne zamówienie. Bywa tak, że Państwa projekt obejmuje lustra o nietypowych rozmiarach lub kształtach. Nic trudnego! Lubimy wyzwania i nowatorskie rozwiązania, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania. Nasze usługi obejmują:

  • pomiar i montaż luster na wymiar,
  • doradztwo w zakresie montażu luster,
  • piaskowanie luster do drzwi lub mebli,
  • laserowanie wzorów na lustrach,

Wyjątkowe lustra na zamówienie

Lustra nie muszą stanowić wyłącznie funkcjonalnego elementu wyposażenia domu czy mieszkania. Mają w sobie potężny dekoracyjny potencjał, który zostaje wydobyty w projekcie stworzonym na potrzeby Państwa unikatowego wnętrza. Z wielką przyjemnością pomożemy w realizacji najśmielszych pomysłów. Na Państwa życzenie wyprodukujemy lustro na wymiar w dowolnym rozmiarze. Przygotowujemy zarówno małe egzemplarze do 100 cm, jak i duże tafle do wyklejenia na całej ścianie, na przykład jako lustra do sal fitness. Kształt lustra nie jest dla nas ograniczeniem – na zamówienie wykonujemy lustra trójkątne, półokrągłe czy faliste.

venti

Lustra na wymiar z dekoracją

Dzięki stosowanej przez nas metodzie piaskowania powierzchni szkła, istnieje możliwość wyprodukowania lustra z unikatowym wzorem lub napisem. Tę formę zdobienia można wykorzystać nie tylko w przypadku luster na wymiar, ale także przeszkleń w drzwiach i meblach, szklanej zabudowy lub balustrady schodów. Nasze usługi obejmują również precyzyjne grawerowanie laserowe, dzięki któremu możemy uzyskać idealne odwzorowanie detali. Zdobienie wykonujemy na podstawie Państwa projektu, możemy też zaproponować własne wzornictwo. Specjalistyczna obróbka szkła pozwala nadać elementom wnętrza wyjątkowe walory estetyczne, a ponadto pomaga stworzyć niebanalny prezent lub spersonalizować wybrane szklane przedmioty.

venti
venti

Szkło dekoracyjne lacobel


Zajmujemy się również realizacją projektów w zakresie szyb i szkła dekoracyjnego lacobel. Szkło to najpiękniejszy, nowoczesny materiał wykorzystywany do dekoracji wnętrz. Popularność w zastosowaniu szkła lacobel wynika z połączenia doskonałej gładkości oraz połysku, dzięki którym powierzchnia perfekcyjnie odbija światło. Oferowane przez nas szkło lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, pomiar i doradztwo dotyczące szyb i szkła dekoracyjnego, które swoje zastosowanie znajduje w domach, mieszkaniach lub biurach. Nasze szkło montujemy między innymi jako:

  • okładziny ścienne,
  • szafy przesuwne,
  • balustrady,
  • podstopnice,
  • zabudowy prysznicowe,
  • numery domów.

Czym jest szkło dekoracyjne lacobel?

Znajdujące się w naszej ofercie szkło lacobel to doskonale gładka szklana tafla, której możemy nadać dowolny, wybrany przez Państwa kolor. Szkło dekoracyjne lacobel to inaczej szkło lakierowane. Niesamowity efekt, jaki wywołuje szklana powierzchnia, uzyskujemy poprzez pokrycie jednej strony tafli matowym bądź błyszczącym lakierem. Lakierowana strona przykładana jest następnie do ściany, którą ma ozdabiać, dzięki czemu jest ona chroniona przed uszkodzeniem i wygląda nienagannie przez długi czas. Istnieje możliwość spersonalizowania szkła lacobel – projekt może obejmować unikatowe wzory lub nadruki, które nadadzą pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

venti

Zalety zastosowania dekoracyjnego szkła lacobel

Wykorzystanie szkła lacobel jako okładziny ściennej do kuchni to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Wynika to z faktu, że szkło dekoracyjne bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jest odporne na działanie wysokich temperatur, nie odbarwia się, nie reaguje z tłuszczem lub kwasem. Wystarczy przetrzeć powierzchnię preparatem do czyszczenia szyb i tafla wygląda jak nowa. Szkło jest odporne na wilgoć, dlatego równie dobrze sprawdza się w łazience, gdzie prezentuje się niezwykle efektownie. Lacobel jest materiałem trwałym – wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

venti
venti

Paleta kolorów


venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914