Venti lustra-szyby
fb

Lustro w ramie


Nowoczesne aranżacje wnętrz często korzystają z dyskretnych i stylowych dekoracji. Jedną z nich są znajdujące się w naszej ofercie lustra w ramie, które mogą stanowić ozdobę niemal każdego pomieszczenia. Polecamy Państwu produkowane w naszym zakładzie tafle w ramach z aluminium, ponieważ stanowią one prawdziwie luksusowe przedmioty. Aluminium jest wdzięcznym materiałem, który ma nie tylko znakomite właściwości fizyczne, ale również doskonale wpisuje się w stylistykę współcześnie urządzonych mieszkań. Świetnie współgra z powszechnie wykorzystywanymi w budownictwie szkłem i betonem, nadając wnętrzom chłodnej elegancji i ekskluzywności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych luster w ramie!

Lustra z aluminiową ramą

Ramy naszych luster mają barwę złotą lub czarną i wykonane są z aluminium. Plastyczność tego metalu pozwala na łatwość w precyzyjnym formowaniu ram, co jest szczególnie istotne w przypadku luster okrągłych. Powierzchnia ram z aluminium może być błyszcząca lub matowa, zatem dobrze wkomponuje się do wnętrz o rozmaitej stylistyce. Lustra w ramie aluminiowej są odporne na korozję, dzięki czemu z powodzeniem mogą być one montowane w łazienkach. Ich olbrzymią zaletą jest waga – aluminium jest niezwykle lekkim metalem, dlatego obramowane nim lustro można bez kłopotu zdejmować i przenosić.

Lustra w ramie jako ozdoba salonu

W zależności od rodzaju ramy, za pomocą powieszonego w salonie lustra mogą Państwo nadać pomieszczeniu oczekiwaną stylizację. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest umieszczenie lustra w ramie ponad kanapą w zastępstwie obrazu. Innym dobrym pomysłem jest zamontowanie tafli powyżej komody lub w sąsiedztwie półki wypełnionej roślinnością. Warto zwrócić uwagę, jaki widok będzie odbijał się w lustrze, gdy będą Państwo chcieli się w nim przejrzeć. Tło powinno być w miarę możliwości neutralne i uporządkowane.

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914