Venti lustra-szyby
fb

Szkło budowlane


Jedną z naszych specjalizacji jest realizacja projektów budowlanych w zakresie luster i szkła. Współpracujemy z inwestorami, projektantami oraz architektami, wykonując liczne zlecenia sektora publicznego, deweloperskiego oraz prywatnego. Zaufało nam już wielu Klientów z kraju i zagranicy. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników to gwarancja profesjonalnej obsługi, precyzyjnie dokonanych pomiarów i kompleksowego doradztwa w temacie szyb i luster. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Z nami sfinalizują Państwo nawet najbardziej nowatorską i wymagającą inwestycję. Pracujemy rzetelnie, uczciwie i terminowo.

W jakim celu wykorzystuje się szkło budowlane?

Szkło jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nowoczesne projekty architektoniczne cenią szkło budowlane za niezwykłe walory estetyczne i łatwość, z jaką komponuje się ono z pozostałymi surowcami, wykorzystywanymi w stylowych aranżacjach. Produkowane przez nas szkło sprawdza się w takich miejscach, jak:

  • siłownie,
  • fitness kluby,
  • salony SPA,
  • hotele,
  • salony fryzjerskie i kosmetyczne,
  • szkoły,
  • sale taneczne,
  • szatnie, toalety,
  • domy i mieszkania na sprzedaż.

Korzyści z zastosowania szkła w projektach budowlanych

Trudno znaleźć materiał, który prezentuje się bardziej nowocześnie niż szkło. Stosowane w biurach, zakładach usługowych, miejscach typu open space i prywatnych mieszkaniach szklane ścianki działowe to efektowne i niebanalne rozwiązania, podobnie jak cieszące się ogromną popularnością lustra do hotelu. Szkło budowlane jest bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zarysowania, nie poddaje się także działaniu wysokiej temperatury. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych technologii, nasze szkło gwarantuje świetną izolację termiczną i akustyczną. Jeśli zależy Państwu na optymalnym doświetleniu pomieszczeń i ich optycznym powiększeniu, zapraszamy do omówienia szczegółów wykorzystania szkła budowlanego w Państwa inwestycji!

venti
venti
venti
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914