Venti lustra-szyby
fb

Partnerzy


Venti to czołowa w Polsce marka produktów ściśle związanych z produkcją luster i obróbką szkła. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Zapraszamy do współpracy

venti

Leroy Merlin

Leroy Merlin specjalizujący się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. To Nasz główny partner handlowy. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym markecie w Polsce.
venti
venti

Sklepy Komfor

Polska firma z 27-letnią tradycją, jest liderem na rynku w branży łazienki i dekoracje. Każdego dnia inspiruje Polaków urządzających swoje wnętrza; w oparciu o nasze lustra stwarzają przestrzeń do ich codziennego życia. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym Salonie w Polsce.
venti
venti

Brico Marche

Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Ciągły rozwój i praca nad ulepszaniem jakości prowadzonych szkoleń oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku klubu, zaowocowało niezwykłą popularnością, jaką cieszą się nasze zajęcia.
venti
venti

Architektura wnętrz

Pracownia projektowania wnętrz eNeS we Wrocławiu zajmująca się aranżacją wnętrz mieszkalnych, lokali użyteczności publicznej oraz projektowaniem łazienek i autorskich mebli w oparciu o Nasze lustra.
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Komandytowa

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914