Venti lustra-szyby
fb

Partnerzy


Venti to czołowa w Polsce marka produktów ściśle związanych z produkcją luster i obróbką szkła. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Zapraszamy do współpracy

venti

Leroy Merlin

Leroy Merlin specjalizujący się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. To Nasz główny partner handlowy. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym markecie w Polsce.
venti
venti

Komfort Łazienki

Polska firma z 27-letnią tradycją, jest liderem na rynku w branży łazienki i dekoracje. Każdego dnia inspiruje Polaków urządzających swoje wnętrza; w oparciu o nasze lustra stwarzają przestrzeń do ich codziennego życia. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym Salonie w Polsce.
venti
venti

eNeS Studio

Pracownia projektowania wnętrz eNeS we Wrocławiu zajmująca się aranżacją wnętrz mieszkalnych, lokali użyteczności publicznej oraz projektowaniem łazienek i autorskich mebli w oparciu o Nasze lustra.
venti
venti

SKT Tiger

Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Ciągły rozwój i praca nad ulepszaniem jakości prowadzonych szkoleń oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku klubu, zaowocowało niezwykłą popularnością, jaką cieszą się nasze zajęcia.
venti

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł?
Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail,
skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Jawna

ul. Świdnicka 149
58-200 Dzierżoniów

Salon sprzedaży - sklep firmowy

pn-pt 9:00-17:00


Biuro firmy
pn-pt 7:00-15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914