Venti lustra-szyby

Partnerzy


Venti to czołowa w Polsce marka produktów ściśle związanych z produkcją luster i obróbką szkła. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Zapraszamy do współpracy

Leroy Merlin

Leroy Merlin specjalizujący się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. To Nasz główny partner handlowy. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym markecie w Polsce.

Komfort Łazienki

Polska firma z 27-letnią tradycją, jest liderem na rynku w branży łazienki i dekoracje. Każdego dnia inspiruje Polaków urządzających swoje wnętrza; w oparciu o nasze lustra stwarzają przestrzeń do ich codziennego życia. Lustra Naszej firmy dostępne są w każdym Salonie w Polsce.

eNeS Studio

Pracownia projektowania wnętrz eNeS we Wrocławiu zajmująca się aranżacją wnętrz mieszkalnych, lokali użyteczności publicznej oraz projektowaniem łazienek i autorskich mebli w oparciu o Nasze lustra.

SKT Tiger

Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Ciągły rozwój i praca nad ulepszaniem jakości prowadzonych szkoleń oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku klubu, zaowocowało niezwykłą popularnością, jaką cieszą się nasze zajęcia.

Jesteśmy w kontakcie!


Gotowy, aby zrealizować swój kolejny pomysł? Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

VENTI Sp. Jawna

Tuszyn 56, 58-207 Tuszyn
pn pt- 7:00- 15:00

NIP: 882 211 74 13
REGON: 021924914
+48 74 830 20 04
+48 574 440 555